Twój plan spłaty

gwarancja na nowe życie bez finansowych obciążeń

Plan spłaty

Plan spłaty to strzał w dziesiątkę. Nigdzie indziej nie otrzymasz tak kompleksowej pomocy

Twój plan spłaty w liczbach

60%

szans na niższe zadłużenie – tyle długów średnio udaje się nam zredukować do zera.

7/10

wygranych spraw w sądzie – co oznacza bardzo wysoką skuteczność

Cena planu spłaty

Za plan spłaty zapłacisz mniej, niż za refinansowanie pożyczki

Etap I
wstępne
ustalenia

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami.

W zależności od Twoich preferencji oferujemy różne kanały komunikacji: e-mail, Whatsapp i Messenger. Możesz również do nas zadzwonić.

W pierwszej etapie naszej współpracy stawiamy na szczerość. Nie miej obaw – informacje, które nam przekażesz nie zostaną przekazane żadnym nieuprawnionym podmiotom. Musimy sprawdzić, w jakich instytucjach finansowych posiadasz zadłużenie. Sprawdzimy wszystkie dostępne publicznie na Twój temat informacje w bazach gospodarczych. Sprawdzimy, czy toczą się wobec Ciebie postępowania sądowe. Określisz również, jakie są Twoje możliwości płatnicze. Z tą wiedzą przystąpimy do ustalania Twojego planu spłaty.

  • ten etap służy przede wszystkim do uporządkowania Twojej sytuacji

  • nie ukrywaj swoich zobowiązań – musimy kompleksowo podejść do problemu Twojego zadłużenia

  • pomocnym przy ustalaniu listy wierzycieli będzie przejrzenie skrzynki e-mail, założenie konta na portalach sądowych oraz na portalach baz informacji gospodarczej

Etap II Twój plan spłaty

W drugim etapie otrzymasz od nas plan spłaty

Twój plan spłaty zobowiązań będzie polegał na kompleksowym działaniu, które obejmować będzie różnego rodzaju działania. Nie stawiamy wszystkiego na jedną kartą – bowiem w przypadku każdego dłużnika proces oddłużania powinien opierać się nie tylko na mądrej spłacie zobowiązań, ale także na obronie przed roszczeniami w sądzie, czy też dochodzenie swoich praw na etapie przedsądowym.

Na tym etapie będziesz wiedział, jaki priorytet nadać każdemu z zobowiązań. Dostaniesz informację, czy zasadna będzie spłata długu, czy bardziej opłacalne będzie oczekiwanie na pozew i obrona przed kosztami pożyczki. Będziesz wiedział, czy możesz złożyć reklamacje, które zamienią Twoje kredyty w darmowe. Dostaniesz informację, z którymi wierzycielami warto rozmawiać, a jakiej windykacji unikać.

Spłata priorytetowych zobowiązań
Negocjacje
Obrona procesowa

Etap III Realizacja planu spłaty

Plan spłaty

środek do osiągnięcia finansowej wolności

Wspólnie zrealizujemy Twój plan spłaty

Nie zostawimy Cię samego w realizacji postawionych przez Tobą celów. Twój osobisty opiekun będzie nadzorował Twój plan spłaty, aż do jego pełnej realizacji. Jeśli wierzyciel pozwie Cię do sądu – pełnomocnik w osobie adwokata będzie walczył o korzystny dla Ciebie wyrok. W wypadku przegranej pomożemy Ci negocjować spłaty. Nie będziesz musiał osobiście wysyłać pism w swoich sprawach. Zrobimy to za Ciebie. Będziemy modyfikować plan w zależności od zmieniających się okoliczności. Wszystko po to, abyś skończył ze swoim zadłużeniem i już nigdy nie musiał martwić się o swoje finanse.

Skontaktuj się z nami