Reprezentujemy dłużników w sądzie

walczymy o Twoje prawa

Zaufanie

Powierzysz swoje sprawy prawnikom, którzy stoją po stronie dłużników

Profesjonalizm

Udzielisz pełnomocnictwa profesjonalnemu pełnomocnikowi

Doświadczenie

2000+ zakończonych spraw, w których stroną byli dłużnicy

Skuteczność

Ponad 79% wygranych spraw przed sądami w całej Polsce

Plan Spłaty współpracuje z profesjonalnymi kancelariami prawnymi,

które specjalizują się w obronie dłużnika przed roszczeniami wysuwanymi przez wierzycieli. Działamy zarówno na etapie postępowania przed sądem elektronicznym, jak i przed sądami rejonowymi w całej Polsce. Wesprzemy Cię zarówno na etapie przedsądowym – w negocjacjach z wierzycielami, jak i na etapie postępowania sądowego – gdy otrzymasz pozew od wierzyciela. Co więcej, z naszą pomocą pozwiesz swojego pożyczkodawcę, aby zawalczyć o zwrot nienależnie uiszczonych przez Ciebie opłat. Twoje oddłużanie przy udziale adwokata lub radcy prawnego przeprowadzimy na terenie całej Polski – wszystkie formalności załatwisz z nami zdalnie. Udzielając pełnomocnictwa prawnikowi, z którym współpracujemy, masz pewność, że Twoja sprawa zostanie załatwiona z należytą starannością.

  • powierzymy Twoje sprawy ściśle wyspecjalizowanej kancelarii, która rozprawia się z długami na drodze sądowej

  • Prawnicy, których polecimy, cechują się dużym doświadczeniem i wiedzą popartą solidnymi wynikami

  • Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu,
    a powierzone przez Ciebie dane będą objęte tajemnicą adwokacką

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Obrona procesowa nie jest gwarancją, że dług zniknie. Niemniej zastępstwo procesowe w osobie prawnika daje Ci gwarancję na to, że Twoja sprawa będzie poprowadzona z należytą starannością, a Twój pełnomocnik zrobi wszystko, aby zredukować Twój dług. Jeśli otrzymasz pozew z sądu rejonowego, to oferujemy Ci kompletną pomoc zarówno na etapie postępowania pierwszoinstancyjnego, jak i odwoławczego.  Oczywiście, może zdarzyć się tak, że mimo solidnych zarzutów, nie uda się nam wygrać. W tym przypadku pełnomocnik poprowadzi negocjacje z wierzycielem, abyś jak najmniej odczuł skutki przegranej.

Możesz dać nam pełnomocnictwo do działania w zakresie odzyskania od wierzycieli opłat, które są im nienależnie. Profesjonalny pełnomocnik w osobie adwokata, lub radcy prawnego, oceni szanse powodzenia na odzyskanie zapłaconych przez Ciebie kosztów kredytu, czy refinansowań pożyczek. Przedstawimy Ci wszystkie możliwe drogi dochodzenia należnych Tobie pieniędzy. Uzyskane kwoty będziesz mógł przeznaczyć na spłatę swoich innych długów, lub zbudować poduszkę finansową.

Jeśli toczy się przeciwko Twojej osobie egzekucja komornicza, Twój pełnomocnik sprawdzi, czy działania komornika są zgodne z prawem i czy wysokość opłat, które są od Ciebie pobierane, jest zasadna. Pomożemy Ci w przywróceniu terminów do spraw, o których nie miałeś wiedzy. Tym samym uzyskasz możliwość odzyskania wyegzekwowanych pieniędzy i umorzenie egzekucji.