opinie klientów o Plan Spłaty

Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.

Właśnie dlatego chcielibyśmy Cię zachęcić do podzielenia się swoją opinią na temat naszych artykułów i usług. Prosimy o pozostawienie komentarza poniżej. Może to być krótka informacja na temat naszej współpracy lub Twoje myśli na temat prezentowanych treści. Twoja opinia będzie nieoceniona dla innych użytkowników, szczególnie jeśli jesteś zadowolony z naszych usług i treści.

Będziemy wdzięczni za każdą chwilę, którą poświęcisz na napisanie komentarza. Twoje słowa pomagają nam nie tylko ulepszać nasze usługi, ale też mogą służyć jako cenne informacje dla innych czytelników, zmagających się z problemem zadłużenia. Doceniamy pozytywne komentarze i jesteśmy gotowi na konstruktywną krytykę. Dlatego zachęcamy do udziału w dyskusji i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

Dziękujemy za Twoją życzliwość i czas poświęcony na udostępnienie swojej opinii!

Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
11 miesięcy temu

Plan Spłaty pomógł mi zrozumieć, że wyjście z długów jest możliwe. Ich profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie procesu oddłużania były nieocenione. Dzięki nim, moje życie zaczęło wracać do normalności. Udało nam się wygrać trzy sprawy w sądzie, a w jednej sąd zasądził jedynie część roszczenia.

Dluznik
Dluznik
1 rok temu

Dziękuje za wygraną sprawę z profi credit, koszmar sie skonczyl.

Ewa
Ewa
1 rok temu

Życie w długach to jedno z najtrudniejszych doświadczeń w moim życiu. Zespół Plan Spłaty pomógł mi nie tylko znaleźć sensowne rozwiązania, ale też dał mi poczucie spokoju i kontroli. Jestem wdzięczna za ich wsparcie.Ewa P.

Tamka
Tamka
1 rok temu

Współpracuje z Wami dopiero dwa miesiące a już jeden z banków na podstawie reklamacji oddał nie małe pieniadze. Dziekujee!!

władek
władek
1 rok temu

Dziękuje za pomoc z Kredyt ok, na pewno do was wroce bo mam jeszcze troche dlugów

Marta
Marta
1 rok temu

Jestem na początku swojej drogi związanej z oddłużaniem. Mam na koncie już pierwszy sukces. Pokonałam swój strach przed tym, co mnie czeka. Dziękuję.

A.
A.
1 rok temu

Przemek i Andrzej to ludzie o złotym sercu. Dziękuje za pomoc

Romek
Romek
1 rok temu

zdecydowanie polecam, konkretna informacja i rozwiązanie problemu, kiedy inna kancelaria chciała za poprowadzenie sprawy trzykrotnie wieksze pieniadze.

JAREK
JAREK
1 rok temu

Niestety, ale nie udało się nam wygrac w sadzie rejonowym. Szkoda, ale rozumiem, ze nie da sie wygrac wszystkiego. Przed nami jeszcze kilka spaw w sadzie, mam nadzieje, ze inne pojda lepiej.

zadłużona
zadłużona
11 miesięcy temu

Czy warto powierzyc swoje sprawy ekipie Plan Splaty? Jak najbardziej. Zredukowali mój dług w Profi credit o prawie 15 tysiecy zlotych i pozyczka zostala zamknieta :)))))

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Dziekuje za wygraną z Efficenter!

wyrok effi.jpg
BASIA
BASIA
1 rok temu

witam wszystkich, chciałam serdeczenie podziękować Andrzejowi za pomoc w odzyskaniu refinansowan. Dzieki tym pieniandzom udało mi sie splacic kredyt ktory bank chcial juz wypowiedziec. Bardzo dziekuje i polecam plan spłaty

Dariusz
Dariusz
1 rok temu

Wczesniej korzystalem z uslug pewnej kancelarii z Poznania. Tak mi pomogli, że mam dwóch komorników, a nie powiadomili mnie o wyrokach. Potem trafiłem do kancelarii Certo, ktora okazała się jeszcze gorszym pomysłem. Do trzech razy sztuka – Plan Spłaty pomaga mi juz od kilku miesięcy, a dotychczas udało się naprostować kilka spraw. Na przykład związanych z uchybieniem terminu na złozenie sprzeciwu do e-sądu. Wysłałem swoje sprawy kancelarii Certo i byłem pewien, że sprzeciwy były wysłane. Było jednak na odwrót i chciałem już dogadać się o spłate nakazu w ratach, zeby nie było komornika, ale udało się złozyc przy pomocy Plan Spłaty sprzeciw i będe walczył w sądzie rejonowym o sankcję kredytu darmowego.

marek
marek
11 miesięcy temu
Reply to  Dariusz

jak zrezygnowac z uług kancelarii pomocy dłużnikom prosze o pomoc w tym zakresie

Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu

Choć nie udało się nam wygrać w sądzie, tak dzięki Plan Spłaty ugrałam potrzebny mi czas do zebrania kapitału. Ekipa z Plan Spłaty pomogła mi w skutecznych negocjacjach z wierzycielem. Mimo przegranej, jednorazowa spłata umorzyła ponad 30% zadłużenia. Dziękuję!

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Polecono mi kancelarię w sprawie mojego kredytu we frankach, za co dziękuję, stawka zaproponowana przez adwokata za prowadzenie sprawy była naprawdę konkurencyjna. Polecam

Marta
Marta
1 rok temu

Jestem na początku swojej drogi związanej z oddłużaniem. Mam na koncie już pierwszy sukces. Pokonałam swój strach przed tym, co mnie czeka. Dziękuję.

Xox
Xox
9 miesięcy temu

Dziękuję Przemkowi i Andrzejowi za pokierowanie moimi sprawami. Widzę już swiatełko w tunelu.

Skontaktuj się z nami