kto pomoże w wyjściu z długów?

Firmy oddłużeniowe i kancelarie antywindykacyjne. Kto pomoże w wyjściu z długów bankowych?

kto pomoże w wyjściu z długów?Jedna nieodpowiedzialna decyzja może zmienić Twoje życie. Pewnie niejednokrotnie brakowało Ci pieniędzy na bieżące potrzeby. Chciałeś kupić najnowszy model telefonu, ale brakowało Ci na to środków. Twoja rodzina chciałaby wyjechać na wakacje. Myślałeś, że remedium na Twoje problemy znajdziesz w banku. I tak – przez chwilę byłeś królem życia, który swoim nowym telefonem fotografował niesamowite krajobrazy w ciepłych krajach. Czar jednak prysł, kiedy przyszło Ci płacić raty. Wzrastające lawinowo – wraz z kolejnymi zobowiązaniami. W pewnym momencie Twój plan na trzymanie sytuacji w ryzach padł jak domek z kart – brak zdolności kredytowej nie pozwolił Ci na dalsze zaciąganie zobowiązań, a wynagrodzenie nie było wystarczające do obsługi bieżących kredytów i pożyczek. Po telefonie zastawionym w lombardzie zostały tylko zdjęcia.

Zapewne szukasz informacji w Internecie na temat rzeczywistej pomocy w wyjściu z zadłużenia. Wyszukiwarka być może przekierowała Cię na stronę kancelarii prawnej, która za dość wysokie wynagrodzenie pomoże Ci w walce na drodze sądowej. Być może trafiłeś na firmę oddłużeniową, która gwarantuje umorzenie 90% Twoich pozabankowych zobowiązań.

Jakie usługi świadczą wyspecjalizowane firmy oddłużeniowe?

Pamiętaj jednak, że reklama jest dźwignią handlu. Tak jak obiecywano Ci szybką pożyczkę, a z baneru uśmiechała się do Ciebie rodzina na wakacjach (sfinansowanych oczywiście z pożyczki, do której wzięcia kusi Cię baner) tak i teraz – gdy chcesz uporządkować swoją finansową sytuację – możesz trafić w sidła niesolidnej firmy, która zobaczy w Tobie jedynie kolejne źródło zysku. Dlatego – zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy z firmą oddłużeniową lub kancelarią antywindykacyjną, dokonaj szerokiej analizy sytuacji.

Firmy oddłużeniowe – na co zwrócić uwagę, korzystając z ich usług? Czy opłaca się korzystać z uslug firm oddłużeniowych?

Ustal konkrety. Jeśli masz zapłacić osobom, które mają Ci pomóc wyjść z długów Twoje ciężko zarobione pieniądze, tak w niech w umowie będzie konkretnie wskazane, jakie uslugi będzie świadczyła dla Ciebie firma oddłużeniowa. Negocjuj treść umowy – jeśli będziesz uważał, że umowa jest zbyt ogólna i tak naprawdę nie wiesz, za co będziesz płacił. Zapewnij sobie w umowie, którą chcesz zawrzeć z firmą oddłużeniową, jasne warunki zakończenia współpracy. Kilkumiesięczny okres wypowiedzenia nie jest najlepszym rozwiązaniem. Przed złożeniem podpisu pod umową zapytaj na forach internetowych, lub na facebook’owych grupach, czy zapisy umowy, które Ci zaproponowano, są dla Ciebie korzystne. Bardzo ważne są oczywiście komentarze, ktore znajdziesz w Google, czy też na wspomnianych forach lub grupach. Zasada jest prosta – jeśli znajdziesz same pozytywne komentarze, to raczej pewne jest to, że opiniie nie są prawdziwe.

I co najważniejsze – niech istotne dla Ciebie nie będą obietnice bez pokrycia, które znajdziesz w reklamach, ale to, co zapisano w umowie. Koniec i kropka!

Tylko od Ciebie zależy, w którą stronę potoczy się Twoje życie. Rosnące zadłużenie i brak reakcji na zmieniającą się sytuację może sprawić, że Twoje życie nie będzie już takie, jak kiedyś. Kolejne niezapłacone raty, perspektywa egzekucji komorniczej, licytacja mieszkania. Wbrew pozorom, podpisanie umowy kredytowej od utraty majątku dzieli bardzo niewiele. Sęk w tym, abyś – mimo problemów – poprowadził swoje życie tak, by umiejętnie znajdywać rozwiązanie nawet najgorszej sytuacji. Bo tak naprawdę nie ma sytuacji bez wyjścia. Twoje zadłużenie nie musi wcale rosnąć, a wręcz przeciwnie. Wystarczy tylko dobra strategia na wychodzenie z długów w postaci planu spłaty zobowiązań, a gwarantujemy Ci, że odniesiesz sukces.

Dlaczego warto postawić na Plan Spłaty, który skutecznie oddłuża swoich klientów?

Jakie są wedle naszej oceny główne kryteria skutecznego oddłużania?

1. Zrozumienie swojej sytuacji

Chcemy, abyś zrozumiał, w jakiej sytuacji się znalazłeś. Jakie działania doprowadziły Cię do takiego, a nie innego miejsca. Jeśli uda Ci się zdobyć wiedzę na temat tego, dlaczego ukierunkowałeś swoje życie na nieodpowiedzialne zadłużanie, to będziesz mógł wyciągnąć z tego konstruktywne wnioski, które pomogą Ci rozwiązać problemy.

2. Akceptacja

Jeśli już zrozumiesz swoją sytuację, kolejnym krokiem na wyjście z długów będzie akceptacja. Najpewniej w momencie utraty kontroli nad swoimi finansami obarczałeś wszystko i wszystkim naokoło o to, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia. Pamiętaj, że to Ty jesteś odpowiedzialny za to, jakie kroki podejmujesz w swoim życiu. I to tylko Ty możesz zmienić kolejne decyzje na takie, które przyniosą Ci więcej pożytku, niż strat.

3. Rachunek sumienia

Nie da się wygrać wojny z przeciwnikiem, którego się nie zna. Musisz znać słabe punkty swojego wroga i uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Inwentaryzacja długów być może przyprawi Cię o zawrót głowy, ale będziesz wtedy miał pełny obraz sytuacji.

4. Działanie

Jeśli dotarłeś do tego momentu, czas na strategię, która pomoże Ci w wyjściu na finansową prostą. Konsekwencja w realizacji postawionych przed sobą celów pozwoli Ci wygrać z długami i zacząć nowe życie.

Droga na sam szczyt jest długa i wyboista. My damy Ci narzędzia, abyś dotarł na ten szczyt cały i zdrowy. Będziemy Twoim przewodnikiem, który poda Ci pomocną dłoń.

Gdzie znajdę pomoc prawną dla dłużników?

Zapewne interesuje Cię, jaką część spraw sądowych udaje nam się wygrać. Nie napiszemy, że wszystkie sprawy sądowe kończą się pełną wygraną – czyli oddaleniem powództwa w całości. Traktujemy postępowanie sądowe z uczestnictwem dłużnika jako jeden z elementów wykonywania planu spłat zobowiązań. Minimalizujemy ryzyko związane z przegraną na każdy możliwy sposób. Procesujemy się tylko w takich sprawach, w których istnieje duże prawdopodobieństwo redukcji długu. Stawiamy sprawę jasno, że w niektórych sądach wygrana będzie graniczyła z cudem.

Dla nas liczysz się Ty – a nie kolejne koszty zastępstwa procesowego, które możemy ugrać, przyjmując Twoje zlecenie na obronę procesową.

Sprawdź bazę naszych wyroków i zobacz, jako nasi klienci rozprawiali się z zadłużeniem w sądach w całej Polsce: https://plansplaty.pl/wyroki-sadowe/

Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami. Znajdziemy lekarstwo na Twoje długi!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skontaktuj się z nami