Opinie klientów

Nasz największy sukces? Satysfakcja naszych Klientów! Wierzymy, że każda historia jest ważna, a doświadczenia naszych klientów są naszym najcenniejszym zasobem. Poniżej znajdują się opinie osób, które skorzystały z naszych usług.

Plan Spłaty pomógł mi zrozumieć, że wyjście z długów jest możliwe. Ich profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie procesu oddłużania były nieocenione. Dzięki nim, moje życie zaczęło wracać do normalności. Udało nam się wygrać trzy sprawy w sądzie, a w jednej sąd zasądził jedynie część roszczenia.

Marek

Życie w długach to jedno z najtrudniejszych doświadczeń w moim życiu. Zespół Plan Spłaty pomógł mi nie tylko znaleźć sensowne rozwiązania, ale też dał mi poczucie spokoju i kontroli. Jestem wdzięczna za ich wsparcie.

Ewa

Choć nie udało się nam wygrać w sądzie, tak dzięki Plan Spłaty ugrałam potrzebny mi czas do zebrania kapitału. Ekipa z Plan Spłaty pomogła mi w skutecznych negocjacjach z wierzycielem. Mimo przegranej, jednorazowa spłata umorzyła ponad 30% zadłużenia. Dziękuję!

Małgorzata

Jestem na początku swojej drogi związanej z oddłużaniem. Mam na koncie już pierwszy sukces. Pokonałam swój strach przed tym, co mnie czeka. Dziękuję.

Marta